info@hsmkarot.com 0(507) 473 20 04

Beton Delme

_1492005787.jpg

Beton Delme : 
 
Çeşitli amaçlarla, yapılarda Ankarada karot makinesi yardımıyla delik açılması işine beton delme denir.Karot ile Beton delme işlemi, yatayda ve düşeyde, donatılı veya donatısız her türlü betonda, titreşim olmaksızın yapılabilmektedir. Ø16mm çaptan başlayarak, Ø500mm çapa kadar beton delme işi yapılmakta olup; belirli çaplarda 10m derinliğe kadar beton delinebilmektedir. İsteğe bağlı şablon ile tam merkezinden beton delme yapılabilir. Ayrıca açılı delim yapmakta mümkündür.

Ankara Karotla beton delme yapı ve inşaatlarda işlerinizde, beton delme konusunda sizlere büyük kolaylıklar getiren karotla beton delme sistemleri, gerek zaman açısından ve gerekse ücret bakımından; tercih edilen en uygun sistemdir.Ankaranın En iyi Makinaları teknolojisi ile ''Beton Delme ve Beton Kesme İşlemleri yapılır Memnuniyet garantilidir tüm yaptığımız işler

Beton Kesme, Delme işlerinin önemi şöyle sıralayabiliriz, Örnek veriyorum bir binada tam kat kısmından aşya doğru kare bir delik açılacak ama binanın temeline işleyişine zarar vermeden bu sırada Karot Makinası devreye girerek binaya en ufak zarar vermeden delik deliyoruz kesme işlemi yapıyoruz en son kalite ile kesinlikle kırmadan zarar vermeden Kesme ve Delme İşlemini gerçekleştiriyoruz.
 

Powered by Bilgeweb